ДСД ОКО Параћин на 5.Сајму меда и пчеларства

ДСД ОКО Параћин са својим члнаством  су обишли 5. Сајам меда и пчеларства у Параћину.

Сајам се одржао 17. 03. 2018. године у пргнаизацији: Друштва пчелара „Грза“, Туристичке организације Параћина, Савеза пчеларских организација Србије и Регионалне асоцијације пчеларских организација Југоисточне Србије.

Ове године на Сајму се представило 70 пчелара и  произвођеча меда и  производа од меда, прибора и опреме за пчеларење, из разних крајева Србије. Овај 5. по реду Сајам меда и пчеларства у Параћину, говори о томе да и један мали град може да има велику манифестацију и покаже да  је пчеларство у Србији у успону и да постиже значајне резултате на плану производње пчелињих производа.

У току трајања Сајма чланови ДСД присуствовали су и стручним предавањима из области пчеларства.

Погледајте фотографије са догађаја: